Rejsy turtystyczne Tolkmicko

Tolkmicko 

Trzytysięczne miasteczko, największy port nad Zalewem Wiślanym. Tramwajem wodnym można popłynąć do Krynicy Morskiej. Do zwiedzenia: Gotycki Kościół Parafialny z XV w., Grodzisko Staropruskie, tzw. Wały Tolkmita, układ urbanistyczny miasta z zachowanymi fragmentami zabudowy z przełomu XIX i XX w. oraz elementami dawnych fortyfikacji miejskich. 

Jest to także rejs transportowy, który ma na celu pełnić funkcje tramwaju wodnego, ma być alternatywą dla komunikacji lądowej oraz pełnić funkcję atrakcji turystycznej.

Ceny rejsów

Ceny rejsów turystycznych zależne są od trasy rejsów. Przy każdej rezerwacji biletu drogą elektroniczną prosimy o uzgodnienie terminu i godziny rejsu poprzez kontakt telefoniczny. Opłaty za dany przy rezerwacji internetowej dokonujecie Państwo drogą elektroniczną. 

Bilet na dany rejs możecie Państwo zakupić także bezpośrednio przed samym rejsem w miejscu cumowania jednostki.

Flota

Katamaran HADMÓWKA posiada dwa pokłady dolny i górny. Na górnym tarasie mogą Państwo korzystać z pięknego słońca i relaksować się np. na leżakach.  Katamaran na swoim pokładzie posiada zabudowę barową, zlewozmywak, lodówkę, instalację grzewczą, telewizję, nagłośnienie, oświetlenie LED oraz toaletę wraz z umywalką.

Katamaran HADMIK na swoim pokładzie posiada zlewozmywak, kran prysznicowy na rufie, ogrzewanie, lodówkę, oświetlenie pokładu, nagłośnienie, rozkładany daszek Binimi oraz przedni taras z drabinką.