Rejsy turystyczne Elbląg

Elbląg

Miasto na styku Żuław Wiślanych i Wysoczyzny Elbląskiej założone w XIII w. Pięknie odremontowane kamieniczki starego miasta. Galeria Sztuki, Muzeum Archeologiczno-Historyczne. Katedra św. Mikołaja w Elblągu jest jednym z najwyższych kościołów w Polsce: wieża ma wysokość 97 m. Wewnątrz gotycka chrzcielnica z brązu z 1387 r., późnogotyckie ołtarze przeniesione z innych kościołów Elbląga. 

Rzeka Elbląg i Kanał Jagielloński

Rzeka Elbląg łączy Zalew Wiślany z Elblągiem. Jej przedłużeniem w kierunku południowym jest Kanał Elbląski z unikalnym w skali światowej systemem  5 pochylni (jednostki łącznie podnoszone są o 99 m.). Łączy on Elbląg z Pojezierzem Iławskim i Ostródzkim, dzięki czemu umożliwia dostęp do kolejnych atrakcyjnych akwenów. Natomiast Kanałem Jagiellońskim (najstarszy w Polsce, zbudowany w 1438 r., ok. 5,8 km) dopłyniemy do Nogalu. 

Ceny rejsów

Ceny rejsów turystycznych zależne są od trasy rejsów. Przy każdej rezerwacji biletu drogą elektroniczną prosimy o uzgodnienie terminu i godziny rejsu poprzez kontakt telefoniczny. Opłaty za dany przy rezerwacji internetowej dokonujecie Państwo drogą elektroniczną. 

Bilet na dany rejs możecie Państwo zakupić także bezpośrednio przed samym rejsem w miejscu cumowania jednostki.

Flota

Katamaran HADMÓWKA posiada dwa pokłady dolny i górny. Na górnym tarasie mogą Państwo korzystać z pięknego słońca i relaksować się np. na leżakach. Katamaran na swoim pokładzie dolnym posiada zabudowę barową, zlewozmywak, lodówkę, instalację grzewczą, telewizję, nagłośnienie, oświetlenie LED oraz toaletę wraz z umywalką.

Katamaran HADMIK na swoim pokładzie posiada zlewozmywak, kran prysznicowy na rufie, ogrzewanie, lodówkę, oświetlenie pokładu, nagłośnienie, rozkładany daszek Bimini oraz przedni taras z drabinką.