Rejsy turystyczne Frombork

Frombork

Klejnot Warmii. Zabytkiem najwyższej klasy jest Wzgórze Katedralne. Gotycka Katedra Wniebowzięcia NMP i św. Andrzeja Apostoła uznawana jest za największy warowny kościół w Europie. Obowiązkowo należy zwiedzić Muzeum Mikołaja Kopernika — poświęcone najsłynniejszemu astronomowi nowożytnej Europy, autorowi „De Revolutionibus”, dzieła które odmieniło postrzeganie wszechświata. Kopernik przebywał tam od 1510 r. do śmierci w 1543 r., pochowany W katedrze. Latem we Fromborku organizowany jest festiwal muzyki organowej. 

Jest to także rejs transportowy. który ma na celu pełnić funkcje tramwaju wodnego, ma być alternatywą dla komunikacji lądowej oraz pełnić funkcję atrakcji turystycznej. 

Ceny rejsów

Ceny rejsów turystycznych zależne są od trasy rejsów. Przy każdej rezerwacji biletu drogą elektroniczną prosimy o uzgodnienie terminu i godziny rejsu poprzez kontakt telefoniczny. Opłaty za dany przy rezerwacji internetowej dokonujecie Państwo drogą elektroniczną. 

Bilet na dany rejs możecie Państwo zakupić także bezpośrednio przed samym rejsem w miejscu cumowania jednostki.

Flota

Katamaran HADMÓWKA posiada dwa pokłady dolny i górny. Na górnym tarasie mogą Państwo korzystać z pięknego słońca i relaksować się np. na leżakach. Katamaran na swoim pokładzie dolnym posiada zabudowę barową, zlewozmywak, lodówkę, instalację grzewczą, telewizję, nagłośnienie, oświetlenie LED oraz toaletę wraz z umywalką.


Katamaran HADMIK na swoim pokładzie posiada zlewozmywak, kran prysznicowy na rufie, ogrzewanie, lodówkę, oświetlenie pokładu, nagłośnienie, rozkładany daszek Bimini oraz przedni taras z drabinką.