Rejsy turystyczne Gdańsk

Gdańsk

Miasto symbol, miasto Solidarności z kapitalną starówką i wielką liczbą zabytków, restauracji i przeróżnych atrakcji. Nad Zatoką Gdańską na Martwiej Wiśle, położony jest świetnie wyposażony port jachtowy w sercu miasta, na wprost żurawia Gdańskiego. Jest on jednym z największych bałtyckich portów. Powierzchnia portu Gdańsk obejmuje 3248 ha lądu, a łączna długość nabrzeży wynosi 23 700 m.

Trasa rozpocznie się w Elblągu, gdzie do pokonania będzie rzeka Elbląg wraz z mostami zwodzonymi, następnie most pontonowy w Nowakowie, Zatoka Elbląska przedstawiająca rezerwat ornitologiczny, Zalew Wiślany, Martwa Wisła, Mołtawa i Gdańska Starówka. 

Jest to także rejs transportowy, który ma na celu pełnić funkcje tramwaju wodnego, ma być alternatywą dla komunikacji lądowej oraz pełnić funkcję atrakcji turystycznej.

Ceny rejsów

Ceny rejsów turystycznych zależne są od trasy rejsów. Przy każdej rezerwacji biletu drogą elektroniczną prosimy o uzgodnienie terminu i godziny rejsu poprzez kontakt telefoniczny. Opłaty za dany przy rezerwacji internetowej dokonujecie Państwo drogą elektroniczną. 

Bilet na dany rejs możecie Państwo zakupić także bezpośrednio przed samym rejsem w miejscu cumowania jednostki.

Flota

Katamaran HADMÓWKA posiada dwa pokłady dolny i górny. Na górnym tarasie mogą Państwo korzystać z pięknego słońca i relaksować się np. na leżakach.  Katamaran na swoim pokładzie posiada zabudowę barową, zlewozmywak, lodówkę, instalację grzewczą, telewizję, nagłośnienie, oświetlenie LED oraz toaletę wraz z umywalką.

Katamaran HADMIK na swoim pokładzie posiada zlewozmywak, kran prysznicowy na rufie, ogrzewanie, lodówkę, oświetlenie pokładu, nagłośnienie, rozkładany daszek Bimini oraz przedni taras z drabinką.