Rejsy turystyczne Krynica Morska

Krynica Morska

Warto zwiedzić latarnię morską. Miasto słynie z licznych atrakcji i rozrywek w sezonie letnim. Ze wzniesienia Wielbłądzi Garb widać jednocześnie wody Zalewu Wiślanego i Morza Bałtyckiego. 

Zalew Wiślany 

Przez żeglarzy często nazywany morskim przedszkolem. Piękny akwen morskich wód wewnętrznych z morskim oznakowaniem nawigacyjnym. Część wschodnia graniczy z Federacją Rosyjską. Za granicą, przez Cieśninę Piławską można wypłynąć (lub odwrotnie) na Morze Bałtyckie. Polskie wody Zalewu Wiślanego zajmują obszar dwa razy większy niż jezioro Śniardwy. Silny wiatr północny potrafi spiętrzać krótkie fale do wysokości 1 m. Średnia głębokość Wynos 2,1 m, jednak swobodnie mogą pływać jednostki o zanurzeniu do 1 m. Dlatego należy zapoznać się ze szczegółowymi mapami torów wodnych. Kilka lat temu zbudowane zostały wygodne przystanie Pętli Żuławskiej w Braniewie, Nowej Pasłęce, rozbudowano porty w Krynicy Morskiej i Kątach Rybackich, zachodnie nabrzeże w Tolkmicku. Tory podejściowe do portów są oznaczone pławami. 

Rejs transportowy ma na celu pełnić funkcje tramwaju wodnego, który ma być alternatywą dla komunikacji lądowej oraz pełnić funkcję atrakcji turystycznej.

Ceny rejsów

Ceny rejsów turystycznych zależne są od trasy rejsów. Przy każdej rezerwacji biletu drogą elektroniczną prosimy o uzgodnienie terminu i godziny rejsu poprzez kontakt telefoniczny. Opłaty za dany rejs za pomocą strony internetowej dokonujecie Państwo drogą elektroniczną. 

Bilet na dany rejs możecie Państwo zakupić także bezpośrednio przed samym rejsem w miejscu cumowania jednostki.

Flota

Katamaran HADMÓWKA posiada dwa pokłady dolny i górny. Na górnym tarasie mogą Państwo korzystać z pięknego słońca i relaksować się np. na leżakach. Katamaran na swoim pokładzie dolnym posiada zabudowę barową, zlewozmywak, lodówkę, instalację grzewczą, telewizję, nagłośnienie, oświetlenie LED oraz toaletę wraz z umywalką.


Katamaran HADMIK na swoim pokładzie posiada zlewozmywak, kran prysznicowy na rufie, ogrzewanie, lodówkę, oświetlenie pokładu, nagłośnienie, rozkładany daszek Bimini oraz przedni taras z drabinką.