Sesje zdjęciowe

Nasze ekskluzywne katamarany HADMIK i HADMÓWKA oraz widoki pięknych akwenów wodnych idealnie sprawdzą się jako miejsce do oryginalnych sesji zdjęciowych. Jeżeli w wyjątkowy sposób chcecie Państwo uwiecznić ważne wydarzenia z życia bądź uwiecznić s piękne chwile w życiu w sposób nieco inny niż zwykle zapraszamy na pokłady naszych katamaranów: HADMIKA i HADMÓWKI.

Katamaran HADMÓWKA posiada dwa pokłady dolny i górny. Na górnym tarasie mogą Państwo korzystać z pięknego słońca i relaksować się np. na leżakach.  Katamaran na swoim pokładzie posiada zabudowę barową, zlewozmywak, lodówkę, instalację grzewczą, telewizję, nagłośnienie, oświetlenie LED oraz toaletę wraz z umywalką.

Katamaran HADMIK na swoim pokładzie posiada zlewozmywak, kran prysznicowy na rufie, ogrzewanie, lodówkę, oświetlenie pokładu, nagłośnienie, rozkładany daszek Bimini oraz przedni taras z drabinką.

Dodatkowe oferty:

  • Możliwość dokupienia pakietu cateringowego
  • Dekoracja jednostki
  • Rezerwacji na czarter prosimy dokonywać drogą elektroniczną poprzez zapytanie mailowe oraz poprzez kontakt telefoniczny. Gdyby nasuwały się Państwu jakiekolwiek pytania zawsze pozostajemy z Państwem w kontakcie telefonicznym oraz mailowym